Sosyal Medya Uygulamaları

Sosyal Medya Uygulamaları

Sosyal medya uygulamaları haberleşmenin ve iletişime geçmenin en güçlü ve hızlı yoludur. İnsan hayatına girmesiyle beraber başlıca hayatımıza yenilikler katan sosyal medya uygulamaları, günümüzde artık telefonlarımızın fabrika çıkışlarında cihazımıza yüklü olarak tarafımıza ulaşıyor. Bir ihtimal olarak telefonunuzda yüklü bir sosyal medya uygulaması yoksa kullandığınız mobil cep telefonu cihazına bağlı olarak, sosyal medya uygulamalarını telefonunuza yüklemek için Google Play yada App Store uygulama mağazalarını kullanabilirsiniz. Android ve İPhone telefonları için sunulan bu uygulama mağazalarında genel olarak yüklemek isteceğiniz tüm sosyal medya uygulamaları kesinlikle ücretsiz ve güvenilir bir şekilde cihazınıza yüklenecektir. 

Henüz kullandığınız bir sosyal medya uygulaması yoksa, sizin için önericeğimiz sosyal medya uygulamaları arasından kendi tarzınıza uygun olanı seçip ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz. Bunun için öncelikle adınızakayıtlı bir telefon, bir de mail adresine ihtiyacınız. Gerekli hesap ayarlarınızı korumak adına yapacağınız sms ve mail sms doğrulama kodlarıyla, %100 Güvenlik önlemlerini aldığınız (Mail ve Telefo numarası, doğrulanmış..) kendinize ait profilinizi kullanmaya ve paylaşım yapmaya başlayabilirsiniz.

Aslında doğru ve açık konuşmak gerekirse, Sosyal medya uygulamaları tüm insanlığın hayatına yenilikler kattı. Günlük yaşantılarımızdan, anlık nerede ne yaptığımıza dair arkadaş listemize sunduğumuz paylaşımlar için bazı özellikler sunuyor. Beğenmeler, yorum sayıları yada video izlenmeler gibi paylaşımların özel etkileşim araçları vardır. Eğer beğenileriniz kısa süre içinde yüzlerce kişiye ulaşıyor, gönderi yorumlarınız farklı kişiler tarafından okunuyor ve yenisi ekleniyorsa.. Sosyal medyanın kullanıcılara sunduğu Keşfet sayfalarına çıkabiliyorsunuz. Keşfete çıkmak isteyenler için hazırladığımız, Keşfete nasıl çıkılır? Adlı blog yazımızı incelerseniz, keşfet algoritması hakkında tüm detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ancak bu blog yazısı size tüm sosyal medya uygulamalarını tanıtarak ve kendinize özgü bir alan yaratmanız için fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bunun için en çok kullanılan tüm sosyal medya uygulamalarından bahsederek, sizinde kullanmanız gereken en iyi sosyal medya platformlarını sizlerle paylaşacağız. 

  1. Popüler Sosyal Medya Uygulamaları
  • - İnstagram. - Twitter. - Tiktok. - Youtube. - Facebook. - Telegram. - Tango. - Periskop. - Whatsapp. - Linkedin. - Pinterest. - Reddit. - Snapchat.

Gibi bulabileceğiniz 10 dan fazla popüler sosyal medya uygulamaları vardır. Tabi bunların hepsine birden kayıt olmanız, tabi ki gereksiz olacaktır. Çünkü hangi birini tercih ederseniz edin, bir ikincisine uğramak ve o alandaki gönderilere göz atmak pek sık yapacağınız şeylerden biri değildir. Ancak her kullanıcı için tabi ki birden fazla sosyal medya uygulaması kullanmak, kişinin tercihine bağlıdır. Hiç de kullanmayabilirsiniz. Yada aynı anda instagram, tiktok, twitter, youtube vb. uygulamaları da kullanabilirsiniz. Tamamen kendi yetkinize, düşüncenize ve isteğinize bağlıdır.

E-Ticaret yapacağınız bir sosyal medya uygulamasına ihtiyacınız varsa eğer, tüm sosyal medya uygulamarına girip kendiniz için bir işletme hesabı oluşturmak tabi ki sizin yararınıza olacaktır. Çünkü birden fazla sosyal medya uygulamasında yer almanız her türlü sosyal medya alanından yeni müşteriler kazanmanızı sağlayacaktır. Tabi bunun için satışları yöntebileceğiniz bir web sitenizin olması en iyi sonucu almanızı hedefleyecektir.

Neden İnstagram?

Günümüzün instagram fenomenleri, sahip oldukları takipçi kitlesiyle oldukça şöhretli ve renkli bir hayat yaşamakta. Çünkü uzun yıllardır çok az takipçileri olmasına rağmen bıkmadan, usanmadan içerik üretmeye devam ettiler. Doğal olarak uzun yıllar boyu verilen emeklerin bir noktada size ani bir geri dönüşü oluyor ve sahip olduğunuz etkileşimlerle doğrudan profilleriniz üzerinden, sizi tanıyan ve takip eden insanlar sayesinde yüksek rakamlarda gelir elde edebiliyorsunuz. Tabi rağmen günümüzün bize getirdiği şartlardan ve imkanlardan yararlanarak instagram takipçi satın al hizmetlerine başvurmanız durumunda, kendiniz için şifresiz ve güvenilir bir şekilde istediğiniz kadar karışık, bot, gerçek yada türk takipçiler satın alabiliyorsunuz. Günümüzde artan fenomenler için tüm sosyal medya ajanslarının kapıları açılıyor ve böylece kullanıcıya çok hızlı bir etkileşim kitlesi kazandrılıyor. Sosyal medya hizmetleri için oluşturduğumuz yorum, beğen, izlenme ve takipçi hizmetleri için web sitemize ulaşarak kendiniz için en güvenilir ve kaliteli sosyal medya hizmetlerini satın alabilirsiniz.

Neden Tiktok?

Sıradan yazı ve görsel paylaşımlarının aksine, Titok'da video görsel paylaşımları mevcuttur. Birden fazla fotoğrafı tek bir kare içinde toplamak, video kesitlerini birleşitrmek ve süslü efekt geçişleri kullanmak. Tiktok uygulamasını özetleyen en kısa kavramdır. Uygulama giriş yaptığınız ilk anda, yaşadığınız ülkenin genel keşfet sayfasına tüm kullanıcılar farksız bir şekilde ulaşır. Bazı zamanlar da yabancıların ve farklı ülkeden paylaşım yapanlar aynı lokasyonla sizlerin keşfet sayfalarınıza düşer ve çeşitli Tiktok paylaşım fikirlerin de öneri kazanmanızı sağlar. Video çekmekten düzenlemekten yada içerik üretmekten keyif alıyorsanız, tiktok sosyal medya uygulaması üyelik oluşturmanıza sizin için uygun bir uygulamadır. Artı olarak hesabınızı daha fazla etkileşime açmak isterseniz, en temel gereksinim olan tiktok takipçi satın al servislerine başvurabilirsiniz. Tüm takipçiler sadece @kullanıcı-adı şeklinde gönderilir ve tamamen şifresizdir. Profilinizi herkese açık yaptıktan sonra siparişinizi vermek ve tamamını güvenilir şekilde teslim almak maksimum bir kaç saatinizi alacaktır. Paketlere göz atarak servislerin açıklamasını inceleyebilir ve nasıl sipariş vereceğinizi öğrenebilirsiniz.f

Neden Twitter?

İnstagram'da ki hikayeler yada tiktok'da ki videolardan daha çok, twitter pragraf paylaşma alanıdır. 150/200 Kelimelik bir text yazmanıza fırsat veren bu platform mizah, düşünce, görüş ve etiketlerden oluşan aktif paylaşımlardan oluşur. Gönderilerinize fotoğraf ve video eklemesi yapabiliyor olsanız da, tiktok videoları kadar zengin ve profesyonel düzenleme araçları mevcut değildir. Genelde izleyeceğiniz videolar gündem, haber yada anlık olaylardan oluşmaktadır. Olgun yaş kitlesi için tercih edilen Twitter uygulaması, diğer sosyal medya uygulamalarının yanı sıra daha ciddi ve sorumluluk üstlendiğiniz bir alandır. Burada sıradan sosyal medya uygulamalarında yer alan sahe ve fake hesap çeşitlerini gözle görünemeyecek kadar azdır ve neredeyse hiç yoktur. Çünkü tüm kişiler kimlik bilgilerini doğrulamakla beraber sms ile mobil doğrulamalarıda gerçekleştirdiği zaman mevcut bir twitter profili oluşturur. Dolasıyla yapacağınız her türlü paylaşım, yazı ve görüş önerisi bizzat adınıza ve üstünüze aittir. Kuralları ihlal edecek bir durumunuz söz konusu olursa, birine rahatsızlık vermek gibi adınıza kısa süre içinde işlem yapılabilir ve bizzat kendi kişisel kimlik bilgilerinize şikayetçi olacak her hangi bir birey hızlıca ulaşabilir. Bu ve benzeri durumlara maruz kalmamak için, kendinize yönelik bir gizli hesap kullanmanız en önerilen yöntemlerden biridir. Ayrıca profilinizi kısa süreliğine herkese açarak twitter takipçi satın al paketlerini sipariş verebilirsiniz. Ortalama bir ve üç iş gnü arasında hesabınıza ulaşan takipçiler, kendi kitlenizi güvenilir ve organik şekilde yükseltmenizi sağlar. Siparişleriniz tamamlandıktan sonra yeniden profil gizleme işlemi yaparak, hesabınıza tanımlananan düşmeyen takipçilere ömür boyu kalıcı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Sipariş Takip