Sosyal Medya Hizmetleri Nasıl Çalışır

Sosyal Medya Hizmetleri Nasıl Çalışır

Sosyal medya kullanıcıları için pratik ve güvenilir sosyal medya paketlerini sunan web sitemizde, tüm sosyal medya hizmetleri %100 güvenilir bir şekilde çalışır. Sipariş vermek istediğiniz hiç bir pakette, sizden güvenliğinizi ihlal edecek hiç bir özel bir bilginin talebinde bulunmayız.

Satın almak isteyeceğiniz tüm sosyal medya servisleri %100 şifresiz bir şekilde çalışmaktadır. Tarafımıza gelen ve ödemesi onaylanan tüm siparişler, 5/45 dakika içerisinde sistem tarafında onaylanır ve işleme alınır. Sipariş ve teslimat sözleşmemizde yer aldığı üzere, tüm siparişler için maksimum 3 iş günü kadar sipariş süreci tanırız. Çünkü bu sosyal medyanın gereksinimlerinde bulunan bazı güvenlik önemlerinden yada sipariş yoğunluğundan olabilir. Tüm müşterilerimiz sipariş verirken, işlemlerin üç iş günü kadar uzayabileceği kabul eder ve bunun bilincinde ödemeyi onaylar.

Sipariş bilgilerinizi doğru ilettiğinizden eminseniz, üç iş günü içerisinde bir kulanıcı adı değşikliliği yada profil gizmele işleme yapmadığınız sürece, siparş verdikten ortalama 6 saat içinde tüm işlemlerinizin teslimatı tamamlanmış olur. Anacak bazı süreçlerde yoğunluğa bağlı alarak maksimum bir gün kadar gecikme yaşayabilirsiniz. Çeşitli gecikmelere takılan tüm müşteriler için %5 ila %15 arasında bonus gönderim sağlayarak, onları sabırlarından dolayı ödüllendiririz.

Aksi halde yaşanan bir hizmet düşüşü, silinmesi yada azalması söz konusu olursa! İletişim kurarak bu durumu bize bildirdiğinizde ücretsiz olarak hizmet garantisi sağlarız. Hizmet koşullarında da yer aldığı gibi web sitemizden satın alınan her sosyal medya hizmeti için ayrı bir ilgi ve özenle çalışırız. Tüm siparişlerinizi 7/24 otomatik ve en kısa sürede teslim etmeye özen gösteririz. Üç iş gününden daha uzun süre teslim edilmemiş siparişleriniz bulunursa, hizmet koşullarında yer aldığı gibi belirttiğiniz hesap numaralarına 1/3 iş günü arasında geri ödeme yaparız.

Ancak üç iş gününden uzun sürede teslim edilecek hiç bir siparişi işlemde bırakmayız. Sosyal medya kullanıcıları sabırsız insanlardır. Her birimiz de olduğu gibi, beklediğimiz etkileşimleri bir an önce görmek isteriz. Bunun için aceleci müşterilerimizi her zaman daha samimi buluruz.

Bunun için size daima en iyisi sunmayı hedefleriz. Gerek teslimatta, gerek ödeme işlemerin de.. Bünyemizde bulunan tüm sosyal medya servisleri için sizlere yüzde yüz güvenli işlem garantisi arz ederiz. Kendi kullanıcı gizliliğinizi en üst safada koruyacağınız web sitemiz, en kaliteli sosyal medya hizmetlerine ulaşmanız için önemli web adreslerinden biridir. Bizi tercih eden hiç bir sosyal medya kullanıcısının mağdur olmayacağı gibi, tarafımızdan kaynklı hiç bir şikayeti olmayacağının da garantisi veririz. Çeşitli sosyal medya sitelerinin yanı sıra, e-fatura hizmetiyle kişiye özel faturalı ve garantili teslimat ayrıcalığı sağlarız.

Sosyal medya hizmetleri nasıl çalışırMemnun kalacağınız bir alışveriş deneyimini için %100 Şifresiz ve Güvenilir olmak üzere: Satın alma sürecinden tibaren satın alınan tüm ürünler için 30 Gün boyunca garanti kapsamı sunarız. Karşılacağınız en düşük riskli azalma, eksile yada silinme durumlarında adınıza kesilen e-fatura'nızın bir kopyasını ileterek ücretsiz hizmet telafisi koşullarından yararlanabilirsiniz. Sitemizden sipariş verilen tüm sosyal medya hizmetilerinin gönderim ve teslimat güvencesi tarafımıza aittir.

Herkese açık bir profiliniz mevcut olduğu sürece tüm sosyal medya platformları için %100 Şifresiz ve güvenilir sosyal medya hizmeteri satın alabilirsiniz. Ayrıca indirimli instagram takipçi satın alma paketlerinde kısa süreli hafta son indirimleri devam ediyor. Hemen sipariş vermek isterseniz yüzde yir mi kâr edeceğinizilk siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sipariş Takip