İnstagram Lite Versiyon

İnstagram Lite Versiyon

İnstagram lite, instagram tarafından sunulan instagram beyaz anlamını taşır. Artmaya başlayan projeler arasında bir yenisi olan Instagram Lite verisyon kullanıcılara yeni deneyimler sunuyor. İnstagram koyu mod hakkında ayrıca detayları bulabileceğiniz bir diğer konuda benzeri olarak ele aldığımız Lite versiyon instagram Türkiye'de ne kadar ilgi görecek henüz bilinmiyor. Ancak yabancılar tarafından oldukça ilgi görmekte.

 

instagram Lite versiyonu. 2023 güncellemesi olarak değerlendilen Instagram Lite, indirmeye açık ve herkes için ücretsiz. İndirme linkine tıklayarak uygulama mağazasından hemen telefonuna yükleyebilirsin.

 

Instagram Lite

Koyu moddan sonra bir yenisi; instagram Lite versiyonu siz nasıl bulacaksınız? İnstagram lite tema versiyonu küçüktür, hızlıdır ve tüm ağlarda çalışır. Arkadaşlarla bağlantı kurma, yaptıklarınızı paylaşma veya dünyadaki diğer insanların neler yaptığını görme gibi en iyi Instagram özelliklerinin keyfini çıkarın. Kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz ve günlük anlardan hayatınızdaki önemli olaylara kadar her şeyi paylaşabileceğiniz topluluğumuzu keşfedin.

Yeni Lite İnstagram Versiyonuyla Bağlantı Kurun

2023 Instagram Lite Mod'u sıradan instagramla kesinlikle kıyaslanamaz. Her iki türünde oldukça kullanışlı, hızlı ve güvenilir olduğu kesindir. Kendinize uygun instagram versiyonunu seçerek 

  • * Instagram hikayenize 24 saat sonra kaybolacak fotoğraf ve videolar ekleyin ve yaratıcı araçlarla hikayenize hayat katın.
  • * Direct ile arkadaşlarınıza mesaj gönderin. Akışta ve Hikayelerde gördükleriniz hakkında eğlenceli konuşmalar başlatın.
  • * Profilinizde göstermek istediğiniz fotoğraf ve videoları akışınızda paylaşın.
  • * Instagram Lite modu en sevdiğiniz içerik üreticilerden daha uzun videolar için IGTV'ye bakın.
  • * Keşfet'teki yeni Instagram lite özellikleri hesaplarının fotoğraf ve videolarından ilham alın.
  • * Ayrca düşmeyen takipçi satın alma hizmetlerini sipariş vererek, instagram keşfete düşme işlemlerini hızlandırabilirsin.

 

instagram Lite versiyonu. 2023 her cihaza uyumludur. Iınstagram lite sürümü ücretsiz indirp ve hesabına giriş yap!

 

Sipariş Takip