İnstagram Kişileri Gösterme

İnstagram Kişileri Gösterme

İnstagram kişileri gösterme özelliği sekronizasyon yapılarak aktifleştirilebilir. Porile giriş yaparak, Ayarlar menüsünde yer alan Kişileri Yönet seçeneğine tıklamalısınız. Açılan sayfada senkronize edilen kişiler listesi yer alacaktır. İsterseniz instagram hesabınızla kişilerizle paylaşabilir ve böylece karşılıklı birbirinizi önerilere görebilirsiniz. Ancak isteğe uygun bu yapılandırmayı pasifleştirerek, rehberinzide ki kayıtlı olan kişilen instagram da arkadaş önerilerine çıkmayı tamamen kapatabilir, kendinizi gizleyebilirsiniz. 

İnstagram'da Kişillerim Gözümüyor

Mevcut instagram hesabınızda, telefon rehberinizde kayıtlı olan (kişileri) görmek için ayarlar da yer alan kişileri yönetme özelliğini etkin etmiş ve profilinizi bir ke yenilemiş olmalısınız. Yoksa neden instagramda kişlerim gözükmüyor? Kişilerimi nasıl göreceğim sorularını araştırarak vakit kaybedebilirsiniz. Halen aktif kayıtlı kişileri gösterme özelliğini kullanılamıyorsa, instagram çift giriş güvenliği ayarlarınızı yapılandırarak, hesabınızı telefon numaranızı sekronize etmeniz gerekebilir. Böylece kesinlikle rehberinizde yer alan kişilere instagram üzerinden kolaycca ulaşabilirsiniz. 

İnstagram'da Önerilen Kişilere Çıkma

Daha fazla arkadaşlık isteği almanızı sağlaya instagram önerilen kişilere çıkma fırsatları için ayrı bir bilgilendirme hazırladık. İlgili kısa bağlantıları takip ederek daha fazla etkileşim almanızı sağlayan özel instagram taktiklerinden yararlanabilisin. Ayrıca önerilere çıkmak yada keşfete düşmek gibi hizmetler için mevcut takipçi kitlenin oldukça önemli olduğunu bilmen gerekir. İnstagram takipçi hizmetleri için daha fazla hizmet alabileceğin web adresimizde, daha popüler instagram profilleri için çeşitli ve farklı hizmetler satın alabileceğini hatırlatmak isterseniz. Kişiye özel profil analizini ve paket seçimleri için iletişim sayfasını kullanarak sosyal medya uzmanlarımıza danışabilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz. 

Sipariş Takip