İnstagram Büyüteç Nedir?

İnstagram Büyüteç Nedir?

İnstagram Büyüteç nedir? Menüde yer alan büyüteç simgesi keşiftir. Her zaman yeni, eski yada etkileşim almış instagram gönderileriyle dolup taşan bir sayfadır. Türkiye de İnstagram 'Keşfet' sayfası olarak bilinir ve söylenilir. Büyüteç simgesine dokunarak, çeşitli gönderilerin arasında bir gezinti yapmak isterseniz, her türlü global içeriğe ulaşabilir ziyaret geçmişinize dayalı gönderileri görüntüleyebilirsiniz. 

Kendi keşfet sayfanızı şekillendirmek isterseniz, biraz geçmiş çerezlerinizi yenilemeli yada İnstagram hesabınızda Büyüteç'e tıklayarak, yeni aramalar yada profil ziyaretleri yapmanız gerekebilir. Böylece ziyaret geçmişiniz için instagram tarafından yeni bir ön bellek alınır ve sizi daha çok arama yaptığınız ilgi alanlarla eşleştirir veya karşılaştırır.

Daha önce instagram hesabınızda büyüteç olarak menüde yer alan arama, sorgulama yani keşif aracını kullanarak: Arabalar, evler yada diziler hakkında bir arama sorgu yaptıysanız. Keşfet sayfanızda oldukça güzel, kaliteli ve çok beğeni/ilgialmış çeşitli lüks evleri, arabaları yada önerilen filmleri göreceksinizdir.

Yeni bir arama yaparak, güzel bir yemek yada haber profilini ziyaret ederseniz: Keşfet sayfasınızda oldukça lezzetli yemekler yada gündemde olan yeni haberler karşınıza çıkacaktır.

Ancak tek bir etkene bağlı olmayan keşif/keşfet sayfaları, tabi ki çeşitli yada sponsorlu gönderileri de sizlere sunacaktır. Aslında temelinde kullanıcıların aradığı ve geçmişte ziyaret ettiği sayfaların hakkında öneri içerikleri sizlere hızlı bir şekilde sunan; instagram büyüteci, aslında instagram keşfet ve arama sayfasıdır. Yeni bir kullanıcıya, Konuma, Etike yada ilgili konuya ulaşmak isterseniz, instagram büyüteç simgesine tıklayarak dilediğiniz arama ve sorgulama seçeneğini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

İnstagram büyüteç nedir hakkında tüm detaylara hakim olduğunuz üzere, dilerseniz Keşfet nedir keşfete nasıl çıkılır? Adlı diğer blog yazımıza ulaşarak, gönderilerinizden aldığınız etkileşimleri ve geri gönüşleri daha fazla artırabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya uygulamaları için sizlere sunduğumuz takipçi satın alma gibi çeşitli organik hizmetleri görüntülemek için menüden kendinize uygun sosyal medya hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Sipariş Takip